Kolekcia Brise

Pre každého, kto miluje letný vánok. Inšpirovaná morským vzduchom, Sicíliou, Emiliou Romagnou či Francúzskou riviérou.

nohavice-paradis-sive-volne-s viazackou, na gumu, nosimumenie

Keď sme začali vyberať materiály a strihy pre túto kolekciu, bolo to jasné. Ľan a bavlna, ktoré sa spoja a vytvoria spolu jedinečný letný outfit. Taký, ktorý Vám dovolí ísť na letnú dovolenku, ale aj svadbu. Tiež taký, v ktorom si vypijete kávu v meste či zatancujete na festivale.

A keď sa leto priblíži ku koncu, vy tieto kúsky môžete vrstviť, kombinovať s tým, čo už v šatníku máte a využívať ich ďalej. Pretože nechceme, aby ste po sezóne museli čakať takmer 300 dní, kým tieto vecičky znova vytiahnete zo skríň a ukážete celému svetu.

Kolekcia Brise vznikala dlho, od srdca a pomaly do nej pribúdali kúsky, ktoré sa nám zdali nositeľné a vynositeľné. Je jednou z prvých, pri ktorej môžem povedať, že každý kúsok by si našiel miesto veľmi jednoducho aj v mojom šatníku. 
Kúsky, ktoré sú vytvárané pre každú jednu z nás, bez rozdielu. A ak si netrúfate na crop top, skúste pod neho dať košeľu, či použiť ho pod letné kimono. 

Buďte odhodlanou, svojou a verte, že tie pohľady okoloidúcich sú neoddeliteľnou súčasťou zaujímavého outfitu.

Táto kolekcia má jemné farby ľanu, doplnené o sýtosť bavlny a vytvára tak, okrem pocitu leta, aj pocit miešaného letného drinku, ktorý si musíte dať hneď, keď ho zbadáte. 

V strihoch sa ukrýva minimalizmus, zvýraznenie ženských kriviek či pohodlie, ktoré Vám radi doprajeme. Pretože veríme, že kúsok tej morskej energie je potrebné dostať aj do naších ulíc či kaviarní.

A kým sa budete rozhodovať, ktorý kúsok je pre Vás ako stvorený, nechajte sa inšpirovať naším Instagramom, kde nájdete viac kombinácií či outfitov.

Tagged , ,