Kolekcia Vita – kolekcia plná života

Šum mora a slnečné lúče k nám opäť priniesli množstvo inšpirácie. Prechádzky talianskymi uličkami, cesta okolo olivovníkov, osviežujúci drink či lesk slnka v mori. A potomJanuárové francúzske Marseille ktoré žije umením, či umelci žijú mestom?

Odtiaľ plynula naša inšpirácia v novej kolekcii, ktorá je hravá, na pol ľanová a na pol bavlnená, plná farieb ale aj jednoduchých tónov, prepojená a obzvláštnená. 

Už pri prvých nápadoch, ktoré vychádzali z našich predchádzajúcich dizajnov sme vedeli, že pôjdeme do trošku krátkych, trošku nadýchaných a trošku sladkých kúskov. A tak sa aj stalo. 

Nová kolekcia vám prináša ružové, červené či zelené tóny, zjemnené béžovou a čiernou farbou. K tomu doplnené o fresh citrusové limitky. 

Výber materiálov sme tento krát nezmenili a ako už poznáte, ostali sme verné bavlne i ľanu pretože na leto sú to snáď jedny z najpríjemnejších materiálov. Verte či nie, ale ak si raz vyskúšate ľan namiesto polyesteru, v lete už na iný materiál ani nepozriete.

Pre tie ktoré milujú minimalizmus sme vytvorili zavinovacie sukne či jemné šaty, ktoré majú zaujímavý detail na ramenách. 

Pre milovníčky výraznejších kúskov sme doplnili mašličky a šnúrky všade kde sa dalo. 

No a pre milovníčky pekných ponožiek sme tento krát našli niečo zaujímavé tiež. Príjemné bavlneno polyamidové ponožky, ktoré sú pohodlné na nosenie a pekné svojim dizajnom. Vznikli spojením dvoch umeleckých duši a lokálnych výrobcov. Nesú náš dizajn a sú upletené v srdci tatranských miest. Sú dôkazom, že zaujímavé spolupráce môžu vznikať aj dnes a dokážu priniesť radosť hneď niekoľkým ľuďom. 

A na koniec sme celu túto kolekciu vymysleli tak, aby vám šum mora nepripomínala len v oblečení ale aj v personalizovaných náramkoch, ktoré už čoskoro uvidíte.

Táto kolekcia bola poriadnou výzvou, ale my ich s radosťou prijímame a tešíme sa na moment keď si tieto kúsky nájdu svoju spriaznenú dušu.