Kolekcia Život

Ak ti myšlienky hovoria

Tak nazvi kolekciu život. 

Tak nám povedali a my sme našu novú kolekciu tak nazvali. Kolekcia Život, pretože spája momenty, kukuricu a pšenicu, červenú a priesvitnú a symbolizuje potrebu obživy až po dušu, ktorá obaľuje srdce a chráni pred vonkajším svetom. 

Autorská potlač na biobavlne

V našej kolekcii sme vytvorili dve autorské potlače, ktoré sú symbolom jedla a obživy. Jeho dôležitosť v našich životoch a príbehy ľudí. Zavri oči a na chvíľu si spomeň na čerstvú kukuricu z babkinej záhrady, ktorú už varí v hrnci a posypuje soľou. Či voňavý pečený chlieb v rúre, z ktorého si chceš hneď odkrojiť. Už to cítiš? To je ten pocit života vo forme jedla. 

Červená a priesvitná farba

Na druhej strane sme postavili život, ktorý nie je materiálny. Červenú, ktorá symbolizuje srdce a kolujúcu krv v našom organizme a spojili ju s priesvitnou, ktorá je na vonok neviditeľná, no každého z nás chráni. Tvorí našu podstatnú časť, vo forme duše či štítu a prejdu cez ňu len ti najsilnejší. Ak sa tento štít nalomí, známky nedokonalosti na ňom zostávajú tak, ako na niektorých naších šperkoch.

Červená, značí našu vášeň, krv či srdce hovorí ako veľmi dôležitý je život, ktorý nás napĺňa. Ukrýva sa pod priesvitným štítom, či vychádza na povrch a nebojí sa ničoho. Ukazuje aké správne je občas cítiť čo nám koluje v žilách a vraciať sa domov, tam kde nás naučili žiť život. Splýva s transparentnou tak, aby sa dopĺňali a ukazovali dôležitosť prítomnosti oboch elementov v našom živote.

Minimalistický dizajn

Nová kolekcia spĺňa okrem farebnosti minimalisticky dizajn, ktorý patrí k našim rýchlym životom. Je navrhnutá tak, aby priniesla do života pohodlie, jedinečnosť a pocit, že nosíte špeciálny kúsok. A ktorý je špeciálny pre vás? Ten ktorý ukazuje život ako základ potravy, či ten, ktorý je nepriepustný? Alebo nakoniec ten najvýraznejší srdcový,  ktorý sa na nič nehrá a dodá každej žene okrem života aj sebavedomie? Pretože ženu v červenej predsa nikto neprehliadne. 

Nech je ktorýkoľvek blízky vášmu srdcu, veríme, že si nájde vo vašom šatníku ten správny pojem života až do bodu, kým jeho životná cesta skončí.  Možno sa ho v tomto bode rozhodnete posunúť ďalej, či prerobiť a dať mu druhu šancu, no veríme, že na takéto myšlienky budete mať počas jeho nosenia, ešte dostatok času.